Esimesena on näha viimane sissekanne. Et kõik kenasti algusest alates läbi loetud saaks, siis selleks on paremas servas reisikiri päevade kaupa ära jagatud - klikka aga kenasti seal! Ning lisasin India teemat puudutavaid olulisemaid linke kah sinna. Pilte saab näha aga siin.

Tuesday, November 21, 2006

Palolem (Goa) – 4.päev

k0700 – äratus. Päeva esimene pool on mõnusalt jahe ja vines, aga kisub juba selgemaks.

Pärast hommikusööki, meile juba tavaks saanud naaber hotelli restoranis: kanavõileivad ja moosiga röstsaiad, kõrvale kohv ja mahl, jalutame mööda randa veidi edasi, et korralikult valgete turistide moodi rannatoolidel lesida ja päikest võtta. Õnneks või kahjuks on siin neid rannatoole vähe – et ranna edna ilu ikka näha oleks.

Päike on veel suht pilvede taga – ja hea ongi, sest endiselt on meie õlad esimese päeva kõrvetusest valusad ja hellad. Rõhume rohkem ujumisele ookeanilainetes – täna on nad taas suuremad kui mõnedel viimastel päevadel on olnud.

Külastasin internetipunkti ja vaatasin, mis siis maailmas vahepeal juhtunud on – ei midagi erakordset. Tavaliselt ikka on nii, et kui oled kuu aega meediakärast eemal siis on kõik pea peale pööratud – aga praegu seda ei juhtunud. Hiljem pistsime oma arbuusi nahka, mille eelmisel päeval soetasime Cancona’st. Kui hea või halb ta oli, loe eelmise päeva sissekandest ;).

Õhtul, pärast söömist, meie lemmikrestoranis, kus täna kahjuks ei olnud seda head magustotitu, mida me ikka oleme seal võtnud – Bonofie Pie (kohalikel oli just selline kirjapilt selle magusa koogi/piruka jaoks), suundusime kondama mööda randa, et leida mõni koht, kus võiks mõnda desserti proovida. Aga tõdesime, et ei tasu ikka väga teisi kohti katsetama hakata, kui oled juba ühe hea restorani leidnud, sest ei leidnud me mingeid teisi kohti, kus dessert oleks keele alla viinud.

PS. Kuna terves rannas ei olnud täna elektrit, siis ka kõik pumbad seisid, ning veepaagid pesemise jaoks mõeldud veega said õige pea tühjaks. Nii tuli meil pärast ujumist lihtsalt oodata ja loota, et õhtul on taas kõik korras – õnneks oligi. Aga hotelli eest makstes, oli meil vähemalt võimalus hinda selle eest väiksemaks kaubelda.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home