Esimesena on näha viimane sissekanne. Et kõik kenasti algusest alates läbi loetud saaks, siis selleks on paremas servas reisikiri päevade kaupa ära jagatud - klikka aga kenasti seal! Ning lisasin India teemat puudutavaid olulisemaid linke kah sinna. Pilte saab näha aga siin.

Thursday, November 23, 2006

Palolem (Goa) – 6.päev

k0650 – ärkasin vetsuhäda peale ja osaliselt ka meie uute naabrite lõputu jutu vada peale, mida nad oma onni terrassil ajasivad.

Peaks mainima, et iga päevaga tuleb siia (nii randa üldse, kui ka meie hotelli coconut-hut’idesse) ikka rohkem ja rohkem rahvast. Need all olevad (meie vastas maapinnal paiknevad) majakesed täitusivad eile-üleeile miskite poolakate või mõne teise saranse kõnepruugiga rahvast.

Nüüd siis on juba täis ka meie naaberonn (mis asub sama moodi meie ja tüdrukute onnile pambuspostide otsas) ja all paremal ning vasemal asuvad majakesed.

Meie onni taga, aga ehitatakse päevad läbi uusi maapealseid majakesi (kuskil 10kond on neid seal valmimas). Ja kogu selle hotellimajanduse omanik perekond, kolib aga ühest valmis saanud onnist teise – just nagu testiks kas sobiv – aga tegelikult lihtsalt nii kui uus onn valmis saab kolivad edasi, et eelmine välja üürida.

Kuna und enam ei tulnud, siis võtsin kätte ja kirjutasin eelmiste päevade muljeid ja elamusi päevikusse üles. Hommik on taas vines, nagu siin kombeks – eks näis kas päeva peale läheb selgemaks või jään selliseks nagu eile oli.

Ujumas käimist pilves ilm ei sega – sellega tegeleme siin söögi alla ja söögi peale, enne magamaminemist ja pärast magamast tõusmast :D. Päeva peale tegime ka kõvasti pilte rannast ja elust-olust siin. Korjasime erilisi teokarpe – nüüd on meil neid juba terve kollektsioon, hea mitu kilo vist juba. Peab neid enne ära minemist sorteerima ja paremad alles jätma vaid.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home